Besin Alerjisi

Deryazih

İyi günler kedim 8 yaşında dişi British kilosu 4.5 kanatlı olarak bütün besinlere alerjisi var. İçinde balık türü besinler olan kuru mama yiyebiliyor. Sizlerin bana önerebileceğiniz böyle bir mama varmı.

3 CEVAP

Cemalchief

Virbac alergenic mama 3kg 1700 tl idi en son. Baya pahali ama icinde tavuk yok

tommyse

hills z/d bulabilirsiniz bir bakın derim oda alergenic bir mama

tommyse

bu sitede de var brit care veteriner serisi mamaları arasında allergenic mama var onda tavuk yok