Sokakta Yaşayan Minikler İçin Mama Önerisi Olan Var ?

cemremio

Merhabalar sokakta yaşayan düzenli beslediğim kediler için prochoice mama alıyordum severek yiyorlardı, ama 8-9 aydır ücretsiz izindeyim üstüne mamanın fiyatı da coştu, almakta güçlük çekince farklı markalara yöneldim. Denediklerim mercy, CatPlus, mito bunlar hatırladıklarım, açıkçası yiyen kadar yüzüne bakmayanda oldu, var mı uygun fiyatlı ve bayılacakları mama tavsiyeniz ?

9 CEVAP

Jdjs

Mitonun renkli versiyonu var ona bayılıyolar micho, proline ve trendline mavi paket bunlar biraz pahalı ama çoğu yiyor enjoy var bir tık uygun mitonun renklisini ********* dan alabilirsiniz uygun oluyor orda

HaydutveNazli

Renkli mamalar çok zararlı mito micho econature iyidir

HaydutveNazli

Çok iyi değil de yiyorlar yani nispeten iyi

tommyse

mystic, bonnie, enjoy, trendline, proline, van cat, econarure, pronature, liva, dr. sacchi, king, mercy bunlar aşağı yukarı güzel iş yapar bakın derim

Cennet29

Ben bu ay Mercy kuzulu aldım denemek için. Hepsi çok beğendi hemde taneleri yavrularında rahat yiyebileceği formda

HaydutveNazli

Çok iyi değil de yiyorlar yani nispeten iyi

cemremio

Benim beslediklerim sanırım biraz seçici ya

Belediye ücretsiz veriyor eğer istanbulfa yaşıyorsanız sevimli patiler kliniği ben arıyorum severek yiyiyorlar numarası:0216 564 13 00

cemremio

İstanbul'da yaşıyorum ama hiç haberim yoktu böyle birşeyden