İlaçlı Mamalar İşe Yarıyormu Kullanan Varmı

Jdjs

Veterinerimiz ilaçlı klinik maması kullanmmamı önerdi ama vetqom diye bir ilaç varmış ona iyi diyolar kullanan varmı hangisi daha yararlı olur sizce sadece birini alabilme şansım var malesef

4 CEVAP

Jdjs

Kedimde taş veya enfeksiyondan şüphe ediyorum püskürterek işiyor sanki bir sıkıntı var gibi geldi

Jdjs

Az ve çok küçük işiyor ayrıca sık sık su içiyor ciddi bir ağız kokusu var bu da bir belirtiymiş lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız

tommyse

vet expert'in üriner ilacı var ekili bir ilaç onu veterinerinize danışın sorun pahalıdır ama çok etkili ben 6 aydır idrar yolu tıkanıklık/enfeksiyon çekiyorum geçmek bilmiyor şu aralar iyiyiz gibi...

su içirmeye çalışın, kızılcık suyu vermeye çalışın eğer ciddi boyutlarda değilse sorun ve benim ki gibi kronikleşmişse üriner sisteme için takviyeler kullanmak şart ben biofeline'nin kısır malt ve üriner hapını aldım onun yanında su içebilsin diye su pınarıda aldım ata home'un.

yaş mama takviyesi yapabilirsiniz ya da evde tavuk/balık/et haşlaması verebilirsiniz haşlama suyu bol olacak şekilde su ihtiyacını karşılamak için

üriner mama alın ama veteriner serisi olsun hills c/d ya da s/d veteriner hekiminizde ne varsa hatta kedinizi bir kaç veterinere gösterin ben 3 veterinerle ancak sorunun ne olduğunu buldum. virbac olabilir zaten bu en iyisi. vetlife olur iyidir. demem o ki su su su başka türlüsü olmuyor kedime su pınarı aldığımdan beri çiş topakları büyüdü.

Superisi814

Ben daha önce uriner mama kullandım, Hillsin.Evet pahalı ve benim 4 kedim var, bazen diğerleri de o mamadan yiyorlardı.Buna rağmen faydasını gördüm.
Eğer teşhisi konmussa Tabii.