Arkadaşlar Kedimde Pire Var Napabilirim Fikri Olan Var Mı Çok Kaşınıyor,

Rasphee

Kafa bölgesi ve boynunda pire yumurtaları var nasıl geçirebilirim yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

Jdjs

Dış parazit damlası tek çözüm veterinerden alın 100 tl civarı hatta yumurtaları öldüren versiyonuda var ama biraz pahalı diye biliyorum alıp kendiniz yalayamacağı şekilde ensesine damlatın dikkat edin yalamasın

lyforeid

Kedi pire tarağı var. Ondan alır ve düzenli olarak tararsan bir süre sonra pirelerden kurtulursun.

Nasipkedisi

Sirkeye su karıştırıp üzerine sıkın islansin ama daha sonra bı havluyla sarın öyle dursun 5 veya 1o dkka sonra tarayarak temizleye bilirsiniz veya elinizle ayiklayabilirsiniz sirkeden etkilenip kendilerini havluya atacaklardir isterseniz banyoda tutun bu süre içinde ki eve de sicramasin . Benim kendimde çok işe yaradı büyük oranda temizlendi 2 veya 3 gün tekrarlarsaniz iyi olur

Casperbeyy

Broadline dış parazit damlası çözüm olmuştu bize

Coconutbey

Advantage dış parazit damlası da güzel memnun kaldık