Proplan Mama

Nazktly

Proplan mama kullanan arkadaşlar kilitli olmadığı için nasıl muhafaza ediyor acaba öğrenebilir miyim?

4 CEVAP

tommyse

cam kavanozlarda saklayabilirsiniz 2 kiloluklar iyi iş görüyor. 10 kiloluk gibi büyük aldıysanızda eğer büyük pet şişelerde iş görür ama benim terciğim cam zaten mamalar rafta plastiklerde duruyor o yüzden pet şişler sıkıntı olmaz ama nemlendirmemeniz gerek kuru yerde muhafaza etmek lazım güneş falan çok almasın terletir mamayı bayatlar bakteri falan ürer yazık olur yani :)

Nazktly

14 kg köpek maması ağzını biraz açmıştım tam açmadım mandalladım cam da açıp kaparken sürekli hava alacak eski bir kilitli mama poşetim vardı başka marka ona boşaltmayı düşündüm birazını karar da veremedim keşke kilitli olsaydı

Cemalchief

Benim merak ettigim purina bunu bilmiyor mu gercekten bu kadar kotu kilit sistemi var anlamiyorum

Nazktly

Türkiye için olan paketlemeler böyleymiş sanırım sebebi de fiyat farkı