Dış Parazit Damlası Eczanede Var Mı

Prensesmincir

Çok sıkıldım gerçekten veterinerlerin kazıklamasından,sosyal medyada sürekli karşıma çıkıyor eczanelerde dış parazit damlası ve iç parazit hapı satılıyor mu arkadaşlar? Ne kadar fiyatı

3 CEVAP

Esrakaya12

Sanmıyorum satılacağını, veterinerleri arayın hangisi iyi fiyat veriyorsa oradan alın ben taşındığım da her veterineri arayıp sormuştum markasını almıştım araştırdıktan sonra aldım iç paraziti 200 dış 200 alıyorum

blacKkened

petshoplarda satılıyor hemde veterinerlerin yaptığının aynı markası. 1 hafta önce iç parazit hapı + dış parazit damlasını 200 tl ye aldım yaptım. Karnesine yapıştırmamız için etiketlerini dahi veriyorlar.

Superisi814

Eczanelerde çok uzun yıllardır satılmıyor.Ben veteriner hekimden temin ediyorum
.