7 Aylık Bi Golden Sahiplenicem Ama Öğünlerinde Ne Kadar Mama Vermeliyim?

Enessdd

7 aylık bi golden sahiplenicem ama öğünlerdeki ölçeği nasıl olmalı

2 CEVAP

FulyaC

Her mamanın besin değeri farklı oluyo. Benim yavrum 4 aylık 13 kilo bazılarında günlük 150 gram yazıyo bazılarında 350. İnan bu kadar fark atabiliyo. Hangi mamayı alıcaksın onun arkasında köpeğin kilosuna göre bi öneri vardır onu kullanabilirsin. Günde 3 öğün vermeni tavsiye ederim hatta kilo problemi olmadıgı sürece mamasının miktarını arttıtabilirsin. 1 yaşına kadar gelişim sürecinde oluyolar çünkü.

aleynapul

aldığınız mamanın arkasındaki ölçülere göre vermniz gerek