Bu Oyuncağın Ne Gibi Bi İşlevi Var?

duman2707

Arkadaşlar bu oyuncak denk geldi karşıma stres atıcı zeka geliştirici gibi kriterler ekleyip 600 tl yazmışlar var mı aramızda kullanan?Kedileriniz seviyor mu ve gerçekten işlevli mi?

2 CEVAP

aslihan_e

Böyle oyuncakları birkaç gün oynayıp sıkılıyorlar. O ne zekayı geliştirecek, oltayla oynasa, saklasanız falan daha çok zekası gelişir. Avcılık yeteneği geliştirici demiş, sanki yetenekleri gelişip ava mı çıkacaklar...

Emirrckr

Tam bir para tuzağı olarak yorumladım,
Hakikatten avcılık yeteneği gelişse ne olacak,ev içinde avcılık ne kadar önemli?
Zeka için zaten beslenmesine,vitaminine dikkat edin,çeşitlice oyunlar oynatın yeterli.
Başlıca oyuncaklar var piyasada ve bence bunların dışına çıkmaya çokta gerek yok.
Çünkü kedilerimiz,bu pahalı oyuncakların yüzüne bile bakmazken kağıttan bir topla saatlerce koşturup oynayabiliyor :))
Oyuncağa fazla masraf yapmayın ve çeşit elinizde birkaç tane bulunsun.
Ara sıra bazı oyuncakları ortadan kaldırın biraz zaman geçince tekrar çıkarın,bu sayede hevesi de korunmuş olur.
Neyse uzun lafın kısası,işlevi varsa dahi(ki zannetmiyorum.)bu kadar para bu oyuncağa verilmez derim,gereksiz olur yani onun yerine gidin yaş mama stoklayın,kedinizi daha çok mutlu edersiniz :)