Kedilerde Kuduz İhtimali

Dün sokakta bulduğum yavru kediye yemek verdikten sonra ishal olduğunu gördüm ve güvenli bir yere aldım fakat alırken inmek istediği için hareket ederken elimi ufak ufak sıyırdı.(kedinin iştahı çok iyi)Ertesi gün koyduğum yerde yoktu ve çok ishal olmuş. En son 11 ay önce kuduz aşısı oldum tekrar gerekir mi.

2 CEVAP

tengrist

Çok düşük.
Kuduzun geçmesi için ısırığın derin olması lazım can havli olmadıkça yavru kedi o kadar derin ısıramaz, aşınız da varmış zaten korkmanıza lüzum yok

Teşekkür ederim zaten bilerek yapmadı ama son zamanlarda kuduz dolaylı ölümler olduğu için endişelendim:)