Royal Canin Mi? Pro Plan Mı?

Luckysnll

Anket

Royal canin
(2 oy)
Pro plan
(2 oy)
Toplam (4 oy)

Merhaba british shorthair cinsi kedim var kisir sizce pro plan mı daha iyi yoksa royal caninmi önerirsiniz

3 CEVAP

Luckysnll

Teşekkür ederim peki nd iyimidir

tommyse

pro plan üst segment mamalardansa alınabilecek en eko ve içeriği güzel mamadır. royal canin biz kullanmıştık kedim öylesine yiyor gibiydi zaten içerik olarak pro plan> royal canin

tommyse

öncelikle mama alırken kedinizin mamasında hayvansal protein olup olmadığına bakın ve bu proteinler mamaya ne şekilde konulmuş araştırın...

ND hayvansal proteini yüksek ve etkili bir mama açıkcası ben nd seviyorum benim kedim et görmüş gibi çıldırıyordu yerken. zaten önemli olan kedinin nasıl yediği değil daha çok içeriğine bakmak lazım nd de bu konuda başarılı. içerik çok ideal temiz tahıllı ve tahılsız seçeneğide bulunan içerik zengini bir mama. ama veteriner hekiminize danışarak kedinizin gereksinimlerini bilerek mama seçimi yapmak en doğrusu olacaktır mesela hassas bir sindirime sahipse bunun için bu özellikte mama alınabilir. nd'nin muadili olarak brit care bakabilirsiniz sanabelle, nurti feline, bu mamalarında içeriği nd'ye benzer ve daha alınabilir fiyatlı.