Kedi İçin Yaş Mama Markası

yagmuurrr1

Kedime hangi marka yaş mama vermeliyim? Çok soslu şeyleri yemiyor.kısır ,2 yaşında

2 CEVAP

tommyse

ezme mamalar kullanabilirsiniz soslu ve taneli benimkide sevmiyor çok ezilmiş pure gibi olanlar favorimiz. purina gourment alabilirsiniz mesela... ama ben daha çok gimcat ve miamor öneriyorum çünkü heryerde bulunabiliyor ve alınabilecek en güzel içerikli yaş mamalar. Forumunu çok bozmadan su katarak verebilirsiniz.

Anonymus683514

Sos sevmiyorsa bütçe de müsaitse ben kesinlikle schesir öneririm. Aç kalınca kendiniz bile yiyebilirsiniz o kadar sadece ve kalitelidir. :)