Kedim Çantasından,Dışarıdan,Veterinerden Çok Korkuyor

grsaras

Eskiden böyle değildi o yüzden garipsiyorum.Eskiden veterinere gideceğimiz zaman çantasını açardım sakin sakin girerdi içeri hiçbir sorun olmazdı şimdi girmemek için çırpınıyor,çantayı görünce kaçıyor,içine girince miyavlıyor,yolda ve veterinerde biraz titriyor korkudan.Eski soğukkanlılığı yok bu neden olabilir?

1 CEVAP

Selcems

Maalesef benim kedilerim de çok korkuyor ve bağırıyor. Normalde çantalarında yatar uyurlar ama veterinere gidileceği zaman anlayıp asla girmiyorlar. Kısırlaştırma döneminde kontrol için çok git gel yaptık. Tabi bazen veterinerler de istemeden de olsa sert tutup canlarını yakabiliyor. Onları hatırlayıp korktuklarını düşünüyorum ben.