Russian Blue Kedi Maması

tom_

Russian blue cinsinde bir kedim var,2 haftadir sahiplendim whiskas mama kullaniyorduk fakat zararlı dendigi icin baska mamaya gecis yapmak istiyorum,bu kedilerin fazla proteinli ve mineralli mamalara ihtiyaci varmis felicia mamayi tavsiye ediyormusunuz acaba?

2 CEVAP

tommyse

felicia'dan çok tavsiye etmiyorum yani ben bir konunun merceği değilim ama içinde kaliteli ya da temiz diyebileceğimiz bir içeriği yok. ona vereceğiniz paraya biraz daha katıp içinde gerçek et olan mamaya verebilirsiniz bu mamada pro plan oluyor. pro plan premium segment mamaların en ekonomik seçeneğidir ve içeriği tatmin edici gerçek et oranına sahip dediğim gibi.

içeriği iyi kaliteli hayvansal protein olmasına dikkat edin ve veteriner hekiminize danışarak haftalık tavuk/et/başık haşlaması verebilirsiniz.

gizmssahinn

Proplan kullanabilirsiniz. Felicia, whiskas gibi marketlerde bulunan mamalar zararlı maalesef