Kedimde Oluşan Bu Yaranın Ne Olduğu Konusunda Bilgisi Olan Var Mı

HIMIRR

Kedimin sırt kısmında bir kabuklanma farkettım, kabuk kendını tuylerle beraber atmakta altında ise yara bulunmakta, 10 gün kadar önce iç parazit aşısı yaptırdım o bölge civarında bundan kaynaklı olabilir mi veya mantar egzama vs olabilir mi daha önce başına gelen var mı yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Karamsisli

Aşı yara yapmış

tommyse

eğer aşıdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorsanız mantar olma olasılığı yüksek. mantar hakkında pek bir bilgim yok ama instagram'da @patiografya sayfasının kedilerinin birinde mantar olmuştu öne çıkanlarından bilgilenebilirsiniz. acil şifalar dileğiyle.