Kısırlaştırdığım Erkek Kedim Diğer Erkek Kedimle Çiftleşmeye Çalışıyor

Salemduman

İki erkek kedim var ,büyük olanı bir yıl önce kısırlaştırdım fakat diğer 8 aylık kedimin üzerine çıkıp ensesini ısırıyor, sürekli miyavlayıp onu kovalıyor. Kur falan da yapıyor, peşini bırakmıyor...
Ne yapacağımı şaşırdım kızgınlığa mı girdi kısır olmasına rağmen anlamadım. Bilgisi olan yada daha önce yaşayan oldu mu?

2 CEVAP

Karamsisli

Benim de dişi kısır kedim diğer dişinin üstüne çıkıyordu üstünlük kurma amaçlı olabiliyor zamanla geçer

Prensesmincir

love is love diyorum 🤭🤭🤭