Yeni Doğan Kedinin Gözleri

MinelG

Arkadaşlar bu kedi 2-3 haftalık kadar.Gözleri böyle normal mi? Yeni açılmaya başladığı için mi böyle yoksa şaşı mı olacak?

7 CEVAP

Infernus

Çok tatlı bir şey :) Yeni gözü açılan bebekler böyle oluyor genelde. Fotoğraftan çok bir şey anlaşılmıyor ama normal gibi geldi bana :) göz rengi 1. aydan sonra değişmeye başlayacak. Göz reflekslerinin de oturması yine 3-4 ay sürer.

Infernus

Biraz daha büyüsün o zaman daha çok anlaşılır. Şimdi biraz garip bakıyor ama muhtemelen ya görmüyor ya da çok bulanık görüyordur :) o yüzden odaklanma sorunu vardır.

Tebrikler kedinizin gözleri 2 güne tamamen açılmış olacak demek oluyor bu fotoğraf :) tecrübe ile sabit bir bilgidir :)

EzgiMuslu

Gözleri zaman içinde düzelir belki şehla olabilir. Ama bunu zaman göstericektir :)

EzgiMuslu

Gözleri zaman içinde düzelir belki şehla olabilir. Ama bunu zaman göstericektir :)

MinelG

Çok teşekkür ederim yorumunuz için :)

MinelG

Çok teşekkür ederim :) heyecanla bekliyorum büyümelerini