Russian Blue-Bonnie

tom_

russian blue cinsinde bir kedim var whiskas kullaniyorduk fakat kotuledikleri icin mama degistirmek istiyorum bonnie chicken premium iyi bir mamami??

2 CEVAP

tommyse

bonnie premium bir mama değil eğer premium mama arıyorsanız nd, orijen, acana, bozita almanız gerekir daha sonra brit care, sanabelle, nurti feline, pro plan gelir ve pro planın altına düştüğünüz zaman sıkıntı yaşarsınız veteriner masrafınız çok olur.

simbakedi

markette gördüğünüz hiçbir mama iyi değildir. yukarıdaki mamaların dışında o bütçenin biraz daha altında bonacibo, prochoice gibi mamalar olabilir. dediği gibi arkadaşın daha düşük kalitedeki mamalar veteriner masraflarınızı artırır