Kedimin Kakasinda Kan Var ?

ronniee

miayı yaklaşık 2 haftaya yakın suredir sahiplendik mamasını suyunu yiyip içiyordu 2 buçuk aylik su an kakasıda koyu kahveydi her zaman iki güne yakın renginde açılma farkettim ve bugün esimle baktığımızda daha sıvımsı ve kanlı gördük ne anlama geliyor ne yapmamız lazım ???

3 CEVAP

veterinere görürseniz iyi olur buradan bir şey çıkacağını düşünmüyorum umarım iyi olur :(

Superisi814

Veterinere gidin.
İç dış parazit tedavisi yapilmadiysa başlanır ve farklı bir durum varsa açığa çıkar.
Beklemeyin

Prensesmincir

Veterinere gidip iç dış parazit yaptırın