Kedinin Gözünde Akma , Çapak

kairaw

Arkadaşlar merhaba, daha öncesinde de kedi baktım senelerce birçok şeye hakimim fakat evimize yeni bir yavru katıldı. Gözlerinin kenarları bu şekilde durmadan çapak gibi kahverengi kahverengi oluyor. Yarın veterinere götüreceğim fakat endişelendiğim için yaşayan , deneyim sahibi olanlardan bilgi almak istedim. Losyonu var özel temizliyorum fakat 1-2 saat içerisinde aynı duruma geliyor. 2 aylık kendisi. Bu şekilde olması normal mi?

7 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Kedilerimden biri bu durumu yaşıyordu.Gecen hafta operasyona alındı.Estetik göz ameliyatı olmak üzere..
Hekiminize gitmek de fayda var.

aslihan_e

@superisi814 Kedinize ne tanısı konuldu acaba? Tam olarak neyi düzeltmek için yapılan bir operasyon? Kedilerimden birinde geçmeyen göz akıntısı var, bazen az bazen fazla. Ameliyatı olduğunu bilmiyordum.

Superisi814

@aslihan_e
Kirpikleri içeriden de uzadığı için, estetik bir ameliyat ile o içeriden uzayan kirpikler alınacak .
Böcükün göz akıntısı kahverengi.Önceleri alerji zannederek , onunla ilgili tedavi etmeye çalıştım. Yanlış yaptım.
İlk başta kahverengi değildi akıntı , beni o yanılttı belki de..

Superisi814

@aslihan_e ben göremedim ama siz deneyin ,belki görülür.

kairaw

Daha öncesinde hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Cevaplarınız için teşekkürler :)

Esrakaya12

Benim kedimde de aynısı oldu ama enfeksiyon kapmıştı sürekli crystalin le silin yavaş yavaş geçiyor geçmediyse büyük sorun

aslihan_e

Gözle görülüyor mu acaba kirpikleri? Kapağını kaldırıp baksak görebilir miyiz?