Köpeğim Hangi Cins

morfin

Arkadaşlar merhaba sokaktan suriyeli çocukların elinden kurtulmuş bir can sahiplendim. Artık ne yaşadıysa ilk geldiğinde çok korkaktı. Onu kurtaran kadın da zar zor yakalamış kaçıyormuş hep. Köpeğimin ne cins olduğunu merak ediyorum. Çeşitli görüşler var bu konuda golden kırması cocker kırması şeklinde ama sizlere sormak istedim

10 CEVAP

Prensesmincir

Umarım o kadın çocuklara güzel bir bağırmıştır.işkenceyi eğlence sanıyorlar,gerçi suriyelilerse pekte abes değil.

aslihan_e

Suriyeli çocukların elinde nedense hep cins hayvanlar oluyor, biz de onların oynadığı bir Scottish fold kedi bulduk, başka gün de ellerinde British kedi, çiftleştirmek için komşulara sorup cins eş arıyorlardı.

tengrist

Köpek değil ama bugüne kadar bana getirilen şiddet görmüş, terkedilmiş cins kedilerin arkasında da hep suriyeliler vardı ne hikmet ise!!!

Mini2019

Çook tatlıymış. Cinsinin ne önemi var ki. Mutlu olun birlikte:)

tommyse

bende golden kırması olduğunu düşünüyorum kulak kafa yapısı tam golden retriever gibi

aslihan_e

Düz Tüylü Retriever

aslihan_e

Flat Coated Retriever da denir

aslihan_e

Ben yavru diye düşündüm, boyu büyür dedim ama boyu küçükse dediğiniz gibi Cocker ve dediğim Düz Tüylü Retriever cinsinin birleşmesinden olan cinse Chatham Hill Retriever deniyor. Düz Tüylü Retriever'dan farkı daha küçük boy olması.

morfin

çok teşekkür ederim yazan herkese :) suriyeliler konusuna bir çözüm bulunur umarım. biz elimizden geleni yapsak da yeterli değil

morfin

merak işte insan merak ediyor :)