Biofeline İşe Yarıyor Mu?

tommyse

Kedimde bu seti kullanalı 1 hafta oldu. Sizinde bu setten kullandıklarınız var mı? Kedimin idrar yolu problemleri yaşıyor o yüzden üriner hapı alırken bu seti komple almak istedim. kedim kronik şekilde idrar tıkanma problemi yaşıyor. deneyenler nasıl dönüt aldı bu setten ya da setin içdeki herhangi bir üründen?

8 CEVAP

tommyse

kimse biofeline kullanmıyor mu?

tommyse

biofeline'yi kullanan yok mu bu sitede

Okan3439

Biofeline konusunda pek bilgim yok ama bi arkadaşım virbac üriner mama kullanıyor faydasını gördü tavsiye ederim

Ssilaa_d

Biofeline markasinin immune c kitten malt somon yağı ve b plus olan ürünlerini kullanıyorum ben çok memnunum kedimi sokaktan sahiplendiğim için bağışıklığı çok düşüktü ve geçmek bilmeyen diş eti problemi yaşıyodu şuan neredeyse hiç sorun yok aynı zamanda b plus damlası sayesinde tüy dökümü çok minimum seviyede neredeyse hiç tüy dökmüyor diyebilirim markaya güveniyorum kullanmanızı tavsiye ederimm

Jdjs

Veterinerinize sorun ben bişey alcakken öyle yapıyorum içeriği iyimi diye yoksa içime sinmiyor

tommyse

alabilirsin dediği için aldım

Coconutbey

Ben kullanıyorum ama kedim artık eskisi kadar çok yememeye başladı bazen yiyor ve kusmuyor tüy güzel bir marka bence

Okan3439

Ben çok mama değiştirdim çoğunu deneyimleme imkanım oldu premium segment için en iyi wirbac iyi geldi bize bağışıklık vs de çok iyi takviye olarakta vetoskin kullanıyorum