Mama Önerisi

pinkward

Selamlar,

Kedime Felicia Tavuklu kısır kedi maması kullanıyorum ama içeriğinde bulunan et oranı taze değil gibi şeyler okudum ve rahatsız oldum. Kedim için hangi mamayı önerirsiniz? 2 kedim var ikisi de kısır aldığım mamalar genelde 10-15 kg arası oluyor. Premium mama ne önerirsiniz? İçeriği iyi olsun yeter ki. Bir tanıdığım tropikal ND önerdi ama çekindim yorum pek yok. Ortalama bütçem 1.8k civarında.

7 CEVAP

tommyse

sanabelle, nurti feline, brit care, hills, pro plan 1,8k'lık bütçeyle güzel iş yapar 6
7-10kg ları bu mamaların o fiyatlar civarında hemde premium olarak içeriği temiz iyi ve kaliteli.

pinkward

ND nasıl peki önerir misiniz? Çok mükemmel dediğiniz mama olursa 2k civarına da çıkabilirim

pinkward

İçeriği temiz ve en zengini hangisi arasından?

tommyse

nd güzel hayvansal proteini yüksek bir mama. nd alabiliyorsanız ocean ve prime serileri çok güzeldir tropikalde öyle. nd eğer alamayacaksız önerim brit care nd muadili gibi görüyorum hem nd kadar bütçenizi zorlamaz. Kedilerinizin ihtiyaçlarına göre veterinere danışıp alabilirsiniz birinin hassas sindirimi var ken diğerinin deri tüy sağlığı için mamaya ihtiyacı olabilir ve mamanın uzun ve sağlıklı şekilde bitmesi için gramajlı verin bu sayede verdiğiniz paraya değmiş olur. serbest besleme yapmayın ve mamayı bayatlatmamaya çalışın büyük kilolarla alıyorsanız.

Palyaco

Nd tropkal çok iyi tavsiye ederim ben kullanıyorum güzel sevdi kuzulu olanı seviyor ama şunu soylim bizimki hep kuzuluyu seviyor

pinkward

Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. ND ile Brit Care bakacağım şimdilik. Başka indirime girmez sanırım bu aralar tam zamanı gibi. Kedimin biri şişmanken diğeri daha zayıf ondan

pinkward

Feliciadan daha iyidir sanırım :D