Kedim Neden Böyle Oturuyor Normal Mi

Kedim son zamanlarda bu şekilde oturmaya başladı acaba rahat ettiği için mi böyle oturuyor yoksa bir sorunu mu var?

4 CEVAP

Superisi814

Kızak hareketine benzettim.
Paraziti olan bazı kedi ve köpeklerin mkizak hareketi yaptığını biliyorum.
İsterseniz bir hekime ulaştırın, parazit tedavisi için ve emin olun

Sürtmuyor ama sadece oturuyor böyle zaman zaman

Fttmgll

Benim kedim de ikinci resimdeki gibi oturuyor. İlk resim garip bi oturuş ama ikincisi gayet normal bence

Benim kedim kısırlaştırma ameliyatından sonra o şekilde oturmaya başladı veterinere sormuştum dikişlerden dolayı mı öyle oturuyor diye hiç umursamadı bile her zaman olduğu gibi😀