Sizce Bu Vurulmamı Yoksa Köpek Kedi Sansar Dişlemesi Mi?

FD

Arkadaşlar merhaba, kedim 2 gündür kayıptı ve 2.günün akşamında ölmüş Bi şekilde buldum. Kan vardı temizledim ve fotoğraftaki gibi bir durumla karşılaştım. O kadar çok üzülüyorum ki 🥺 Sizce kedimi tüfekle mi vurmuşlar yoksa birşey ısırması yada sokması mıdır?

4 CEVAP

aslihan_e

Başınız sağolsun. Köpek saldırmış olabilir, dokunduktan sonra el hijyenine dikkat ettiniz mi? Ne olur ne olmaz, kuduzlu hayvan salyasına karşı.

FD

Çok teşekkür ederim, sağolun 🙏 Evet eldiven ile temizliğini sağladım. Sonrasında da güzelce yine yıkayıp dezenfektelendim.

Nenabibidik

Başınız sağolsun
:( ısırık gibi duruyor

FD

Sağolun :(