Kedim Kusuyor

Zezemm

Neredeyse gün aşırı hızlı yediği mamayı kusuyor. Anladigim hızlı yediği için oluyor, az az deniyorum şimdi. Royal canin sensible 33 hassas sindirim sistemi destekleyici kullanıyoruz uzun zamandır. Hangisiyle değişime gideyim bilemedim .Fikri olan varsa çok sevinirim lütfen

2 CEVAP

Esrakaya12

Bende de aynı sorun var değiştirme mamayı, ben sadece bir sabah öğününü 8 dakika aralara ayırarak vermiştim mesela 70 gr veriyorsam 3e bölüp veriyordum yavaş yedikce 2 ye bölüyordum biraz yorucu oluyor ama bir yerden sonra kedi alışıyor

Bizde de aynı problem var. Bende royal canin kittenden royal canin kısırlaştırılmış kedi mamasına geçişteyim ya ondan ya da hızlı yediğinden bilmiyorum. Veteriner antepsin mide koruyucu şurup verdi üç gündür sabah akşam onu içirmeye çalışıyorum