Vetriline, Vetexpert, Vetprive

Merhabalar,
Veterinerim bugün Vetriline, vetexpert, vetprive bu üç markanın maltlarını önerdi. Aranızda bu markaların maltlarını kullanan var mı? Önerir misiniz?

2 CEVAP

tommyse

vet expertin üriner hapını vermişti veteriner hekimimiz cidden etkiliydi maltını kullanmadım ama vet expert genel olarak etkili çözüm odaklı bir ilaç

Sabisim

Vetriline'ın multivitamin maltını, Vetprive'ın maltını ve multivitamin maltını kullandım şuan hala kullanıyorum memnunum.