Kedim Ölecek Mi?

Miizantrop

Sokaktan yavru kedi sahiplendik. 3-4 aylık. İlk başta hiç bir şey yoktu oyuncuydu. Son iki gündür aşırı halsiz yerinden kalkmıyor mama yemiyor su içmiyor sadece uyuyor gözünü açmaya hali yok. Tanıdığım bütün herkes gençlik hastalığı olduğunu söyledi ve bende şüphelendim. Sabah veterinere götürdük serum takıp yolladı 2 tane de ilaç yazdı. Gün boyu yatıyordu az önce sarı sarı yine kustu ve ishal yaptı. İlacı da verdim çevremde bilgili insanlar %80 ölür diyorlar :( ben ne yapacağım arkadaşlar benzer durum yaşayanlar var mı

4 CEVAP

Sivs

Götürdüğünüz veteriner teşhis koymadımı gençlik hastalıgımıymış başka0 veterinerede götürün bence

Jdjs

Parazit ilaçlarını yaptırdınızmı
bir tanıdığımın yavru kedisi parazitten dolayı öldü ishal ve halsizlik vardı onadada veterinerinize sorun gençlik hastalığı varsada test yaptırın

Miizantrop

Bugün sabah götürdük. serum verdi ilaçları 5 gün kullanın sonra gelin dedi yolladı. Gençlik hastalığı falan da demedi bize. Şuan olduğumuz şehir küçük şehir bu saatte açık veteriner yok hatta aradıklarımız telefonu bile açmıyor. Gözümüzün önünde eriyip gidiyor hayvan.

aslihan_e

Kusması ne sıklıkta? Her gün kusuyor mu ya da her yediğini çıkarıyor mu?