Sanabelle Sizce Tercih Edilebilir Bir Mama Mı?

AisRevol

Merhaba daha 3 aylık taze bir kedi annesiyim. Yavrum 5 aylık hills ve proplan kullandık şimdiye kadar ancak fiyatlar çok yüksek ve benim çocuğum çok obur. Bu sebeple içeriği iyi ama fiyatı makul alternatif mama bulup hep onu kullanmak istiyorum. Sanabelle yavru kedi maması içerik olarak tercih edilebilir bir mama mı sizce? Kullanan ve araştıranlardan yorum alabilir miyim? Ya da uygun fiyatlı içeriği güzel önereceğiniz mama varsa çok mutlu olurum :)

10 CEVAP

tommyse

sanabelle alabilirsiniz nurti feline'de güzeldir zaten içerikleri çok benziyor. brit care kitten'da çok güzel bir mama ishal ediyor deniyor ama kademeli geçiş yapın yavaş yavaş geçiş yapınca bağırsakları alışır. sanabelle, nurti feline ve brit care güzel düşük tahıllı ve gerçek et oranına sahip mamalar ve verilen parayı hakediyor

tommyse

alışır yaş mamayla yediyse sorun etmeyin biraz alışmasına ihtiyaç var

KursatSari

Sanabelle,My cat,Nd,Brit care, pro plan,acana hills ve daha fazla mama kullandım... aralarından benim anne kedime en iyi gelen Nd oldu. Yavrularda ise acana daha iyiydi. Fakat proplan bütçesine göre kesinlikle my cat öneririm. Kokusu biraz ağır fiyatı ortalama yavrularıma iyi geldi... acana&nd kadar olmasada tüy dökümü azaldı. Fakat tek sorunu tahillidan az tahilliya geçerken mutlaka karıştırın. Aksi taktirde ishal yapıyor.
Extra olarak asla royal canin bataklığına girmeyin.

(Not:Her kedi aynı değil,mama değiştirmemdeki asıl sebep hepsi için en uygun mama olması. Şuanlık ND kullanıyorum fakat six fish'de güzel duruyor sonra karar vericeğim ayrıca my cat herkese göre iyi değil evet ama ben kedilerimden memmundum.)

AisRevol

Çok teşekkür ederim cevap için en azından içeriğinin iyi olduğuna emin oldum. Eski maması ile karıştırıp koydum yarı yarıya gibi. ama benim hiç mama seçmeyen oğlum mama kabına gidip koklayıp dönüyo :( yaş mamayla karıştırınca yedi alışır umarım ya 🥺

AisRevol

Çok teşekkür ederim 😇🙏

tommyse

ne demek 🤍✨

Cennet29

Mycat

mamadan uzak durun bu kdr uyduruk bir mama görmedim asla o fiyatıda hak etmiyor. Bir çok mamayı denedim içerisinde et olan ve olmayan mamayı kokusundan bile tanırım. Paketi açtığım anda resmen sokak kedilerine aldığımız uygun fiyatlı içeriği basit mama kokusu vardı kedimde ağzını bile sürmedi. Sokak kedilerine yedirdim onlar bile bayılmadı yani 😁😁😁😁😁😁 asla üzerinde yazdığı gibi içerisi et dolu değil kaliteli fln hiç değil tamamen uydurma bir mama...

Sanabelle içeriği kaliteli bi mama ben bi kaç aydır kullanıyorum kedimin tüyleri bebek gibi yumuşacık.

Proplan hiç sevdiğim bir mama değil açıkcası. Kediniz hills seviyorsa eğer fazla kiloluk alıp devam edin bence 🤗 şuan gelişim çağında oldugu için sevdiği mama ile beslensin karnı tok sırtı pek olsun 😀

AisRevol

Sanabelle deneyim diye sipariş vermiştim uzun zamandır yiyor oğlum tüyleri pamuk gibi vallahi. Ben mamayı çok sevdim kısırlaştırma sonrası da kısır mamasını alacağım fiyat performans bence

Cennet29

Aynen içeriğine göre fiyatıda makul. Hem 400 gramlık hem 2 kg hem 10 kg seçenekleri olmasıda çok avantajlı 🤗

AisRevol

Çok teşekkür ederim 😊 acana ve nd güzel mamalar içerikleri çok iyi ancak fiyat olarak da çok yuksekler. Mycati araştıracağım çok sağ olun 😇🙏