Kedim Hills C/D Kullanıyordu Bitti Şimdi Brit Care Urinary Almalı Mıyım?

tommyse

Hills C/d kullanıyorduk idrar yolu enfeksiyon/tıkanıklık için 3kg'luğu bitmek üzere bitmeye yakın mama arayışına girdim veteriner hekimime soracağım zaten ama brit care urinary geçmek istiyorum eğer geçersem yine bir tıkanıklık vesaiyre olur mu diye endişeleniyorum açıkcası.

kedim üriner tablet ve malt veriyorum her gün ve su pınarı aldıktan sonra ciddi manada su tüketimi arttı ve farkettim tuvalette çişini yaptıktan sonra genelde hemen döner işediği yeri yalardı artık onu yapmama o harekette bile azalma yaşadım. şimdilerde çişinin üstüne kapatıp çıkıyor.

7 CEVAP

muratt_dgn

bir sıkıntı yoksa mamayı neden değiştirmek istiyorsunuz onu anlamadım hills iyi bir marka sonuçta eğer bir problem yoksa değişikliğe gitmeyin bence

Jdjs

Brit care urinary kullandığımda kedim su gibi ishal oldu ve asla kesilmedi bide veteriner önermişti bize ne çişini yapabildi devamlı su içmeye başladı ben hiç memnun kalmadım ucuz bir mamada değil bence aynı fiyata daha iyi mamalar var

Jdjs

Beniö kedim ilaçlı mamayı asla yemiyor pro plan verdi veteriner serisi ama yemiyor napıcam nasıl yedirttiniz siz

kgnrum

Merhaba kedimiz Cd hills kullanıyorsa o mamayı zamanın da bende oğluma kullandım hastalığı yeniledi bizde pekte fayda etmedi ve Cd sürekli kullanımlık bir mama değil hekim kontrollü yemeli. Taş tıkanıklık gibi sorununuz varsa virbac u2 serisini deneyin sürekli kullanım da sorun çıkarmıyor sadece İçeriğinde domuz eti katkısı var diye ön yargılı davranılıyor ben oğluma alıyorum ve cok memnunum patili günler

Palyaco

Brüt çare geçiş çok dikkatli ve zamana yaymalisiniz 14 gün yoksa ishal oluyor çoğu kedi idrar yolunda tek Cara içme suyuna kızılcık eklemeniz yasmamasina ve kızılcık suyu olmalı saf

tommyse

brit care içeriğini daha çok beğendim için daha öncelerde de kedimin bildiği bir mama o yüzden geçmek istedim. kedim çok mama ayırt eden yada mama geçişlerinde aman aman ishal olmayan bir kedi. bilmiyorum sanırım veterinere soracağım gibi

tommyse

cevaplarınız için teşekkürler önceden nurti feline almıştım urinary sonra hills c/d aldım şimdi ise dikkatli ve yavaş yavaş geçmek istiyorum virbac bizim buralarda yok maalesef hem onu alacak gücüm yok belli bir yere kadar alabiliyorum bende. tek temennim brit care geçince herhangi bir tıkanıklık yaşamaması ve kızılcık suyunu su pınarıma ekleyeceğim 👍🏼