Kedmin Gözü Kizarik Ve Yari Kapali

Nzlgrx

Daha önce hiç kedi beslememistim, annem iki gün önce getirdi eve bizim oğlanı. Daha 40 günlük perşembe gününe kadar da bazı sebeplerden dolayı veterinere goturemem o güne kadar ezcaneden alabileceğim bir ilaç ya da yöntem biliyor musunuz gözünün yarısı açık sulu duruyor gözüme uyku girmedi çay damlattim birde terramycin kremi varmış ise yariyormus sanırım deneyen oldu mu ne yapılır inanın yüreğim ağzımda bilen varsa yardım etsin🙏

6 CEVAP

muratt_dgn

çayın demi ile ılık olacak pamukla silin sabah akşam,yada dr animal sprey var ondan alıp pamuğa sıkıp silebilirsiniz yavru kedilerde çok sık görülen bir durum veterinere götürene kadar devam edin lütfen

Gorkis

selamlar yakın zamanda bızde aynı sorunu yaşadık bıze tobsın dıye bır damla verdı veterıner normal eczanelerde reçetesiz satılan bir ürün günde 4 kez damlatın dedı böyle ilaç tavsiyesi vermek cok dogru degıl yıne sızde eczacınıza sorun sağlıcakla..

Cipsim

Söylediğiniz merhemi kesinlikle kullanın, benim oğlumun da gözünde problem vardı, merheme ve damlaya başlamıştık, veteriner damlayı kortizonlu olduğu için bıraktırdı, merheme devam et dedi. 2 günde düzeltir, geçmiş olsun

gulsaha

terramsin çok işe yarıyor onun dışında eczaneden damla alabilirsiniz. zaman zaman oluyor korkulacak bir durum değil tedavisi yapılırsa.
onun dışında extra çayla temizleyebilirsiniz oda çok iyi geliyor

Sabisim

Geçen aynı sorunu yaşadık. Bakteriyel bir şey sandım yinede akşam veterinere götürdüm hemen kedimi. Meğer korneasını çizmiş.😔 Şimdi Novomed oculisol damlasını kullanıyoruz. 😔

Coconutbey

Gentagut damla alıp kullanın çok iyi geldi benim kedime sabah aksam 2-3 damla sıkın