Engelli Bir Kedinin Beslenmesi

Veranifer

Arkadaslar engelli uc ayakli bir kedi sahiplendim yavas yavas bana alisiyor ama ogunu ne kadar siklikla ne kadar vermeliyiz sahiplenmemiz cok hizli oldugu icin bir petshoptan acik mama aldik biraz yemek yedi ilk geldiginde cok az yedi stresten sonra iki uc kap daha yedi yatmadan once bir avuc kadar yemisti gecenin bi yarisinda da beni uyandirdi acimmm diye cok yemesini istemiyorum ama kiyamiyorum birazcik tombul kendisi daha fazla kilo alirsa tek bacagina yuk olup komplikasyon cikar mi

3 CEVAP

Derdedermanim

Tek ayağı olmasada kediler 3 ayak ile çok rahat hareket ederler siz kaliteli bir mama kullanın fazla vermeyin miktar olayı bende göz kararı birer fincan yeter günde iki öğün.

Derdedermanim

Birde tebrikler engelli kedi seçtiğiniz için.

Veranifer

Tesekkur ederim evet cok rahat hareket ediyor ordan oraya kosmalar ziplamalar ogunu onune koyuyoruz basta cok yiyordu ama su siralar az yemeye basladi mamamiz tavuklu ondan bittikten sonra balikli almayi dusunuyoruz