Üriner Destek Ürünlerinden Hangisini Önerirsiniz

Merhaba kedime takviye tablet ya da sıvı şekilde üriner destek ürünü almak istiyorum. İçeriği en iyi olan, vitamin ve kızılcık değerleri en yüksek olan hangisi? Biofeline kullandım içeriğindeki değerler çok düşük. Supravet ve vet's plus olabilir. Başka bir önerisi olan var mı?

4 CEVAP

Palyaco

İçme suyuna saf kızılcık suyu en iyi en etlili yöntemdir

Palyaco

2 litre su pinarina 2 tatlı kasigi

tommyse

ben biofeline sterile paste ve üriner hapını kullanıyorum kullanalı 1 haftayı geçti sıkıntı oluşmadı henüz. ama kızılcık suyunu su pınarımda var ekleyeceğim güzel mantık

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için deneyeceğim😊