Kedim Saldırganlaştı

Emir1emir2

2 kedim 9 aylık biri erkek biri dişi yatağın üstünde yatarken erkek kedim dişi kedime saldırıp ısırmaya başladı hemen gidip ayırdım ve şuan dişi kedim çok agresifleşti yanına gidince çok sert miyavlıyor tırnak atıyor normalde çok sakin bir kediyi hiç tırnak atmazdı bir anda saldırganlaştı neden olabilir ve kalıcımıdır.

2 CEVAP

Butterfly88

Eğer kısır değilse kızgınlığa girince asabi olabiliyorlar. Kavgadan dolayi da sinirlenmis olabilir oyleyse 1 gune fln gecer diye düşünüyorum

Minminik

Bu sekilde davrandiklarin ikisinide ayri odaya koyup 1 saat kadar tutmak gerekiyormus sakinlesmeleri icin