Yeni Barınaktan Sahiplendim Safkan Mı Sizce

emrepal

Dünya tatlısı golden barınaktan sahiplendim safkan mı?

12 CEVAP

izzy

Safkan olmasa ne olur bunun sevabı size yetmez mi tebrik ediyorum sahiplendiginiz için Allah sayınızı çoğaltsın insallaaaahhhhhh

basakoztekin

barınaktan hayvan sahiplenerek zaten dünya ve evren adına bir iyiliğe dokunmussunuz. simdi size "hayır bu safkan değil" desek götürüp gerimi vereceksiniz? bırakın bu işleri ve beraber mutlu olun.

Foxsnow

Safkan ama zaten golden kırması olsa bile çok iyi bir dost olur.

mast

çok güzel, tebrikler.

emrepal

foto yükledim kaydedilmemiş

lenahmet

tüylerine iyi bakın

berra

evet safkan :)

emrepal

Cevaplarınız için teşekkürler

fenerrsena43

Safkan :)

Juju

Tebriklerr umarim herkes sizin gibi duyarli olur..

sengulabdl

Hatay merkez barinagi mi ? Baska begendiginiz kopek var mi acaba ?

emrepal

evetd de alamadık sonra abiim gitmişti kimlik fotokopisi falan istediler Bilmiyorduk :) fotorafını çekti sadece :)