3 Haftalık Kedi

Ecerana

Merhaba ev de 2 aylık bir kedim var geçen hafta bir arkadaşım sokakta anneleri terk etmiş ya da ölmüş tam bilmiyorum 5 tane kedi bulmuşlar perişan haldelermiş gözleri açılmamış filan zorlanıyorum hepsine bakarken dedi Bn de birini alıyım dedim ama kedim bişey yapar mı sizce

6 CEVAP

Ecerana

Kediyi eve getirdim ama bizmki tıslıyor hatta bana bile tıslıyor Bi de ısırıyor ama dişlerini çok geçirmiyor napmalıyım yan yana koyuyum mu

Friolero

Yan yana getirmeyin tabikide. Ayrı bir odada dursun o.

Kediyi neyle besliyorsunuz¿

Ecerana

Bu yaştaki bebekler için yaş mamaya benzer bişey varmış su ile karıştırıp biberon ile içiriyorum veteriner verdi

Ecerana

5 kere falan çiş yaptı ama hiç kaka yapmadı normal mi 3 haftalık kedi günde kaç kere kaka yapar

Loraf

Ilık suyla ıslatılmış pamukla tampon yapar gibi poposunu sildiniz mi?

Ecerana

Evet öylelikle çiş yaptı zaten demin bir daha yaptı 3-4 damla da ishal kıvamında kaka yaptı