Kedimi Kısırlaştırdım Ama...

Seulaplt

5 gün önce dişi kedimi kısırlaştırdım. Kesi yeri gayet güzel iyileşiyor fakat kedimin ne kadar sürede kendine geleceğini merak ediyorum. Şu anda sadece yemek yiyip uyuyor ama uyurken kucağımıza çok gelmeyen kedim hep kucağımızı tercih ediyor. Onun dışında çok yürüyüp oyun oynamıyor, 5 gündür çok miyavlamadı da .. Daha yeni olduğu için bunu kötüye yormadım fakat eğer siz de dişi kedinizi kısırlaştırdıysanız ne kadar sürede kendine geldiğini öğrenmek istiyorum. Oyuncu kedimi böyle görünce ister istemez ben de kendimi kötü hissediyorum çünkü...

1 CEVAP

Vega1x

Sıkmayın canınızı benim kızım da öyle olmuştu bir hafta kendine gelemedi :( sonra her şey yoluna girdi 🙏 veterinerimiz antibiyotik uygulaması için bir hafta sonra tekrar çağırmış o zaman dikişleri de aldı kendine geldi.