Catit Senses Play Circuit Kedi Oyuncağı

gunosari

Resim açıklamasını girin
Merhabalar bu ürünü deneyen var mı aranızda?
Nasıl bir ürün almayı düşünüyorum.Teşekkür ederim.iyi günler dilerim.
Petlebideki adresi

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/catit-senses-play-circuit-kedi-oyuncagi.html?gclid=EAIaIQobChMIzujtwIOF2wIV1EAbCh3A_gwOEAQYBSABEgJkffD_BwE

5 CEVAP

kedilimadam

Ben denedim:)ancak ilk birkaç gün oynadılar sonra yüzüne bakmadılar.Kedileriniz oyuncaklarla oynamayı seviyorlarsa mutlu olacaklardır.Tavsiyem sürekli görebilecekleri bir yerlerde tutmamanız.Çünkü sıkılıyorlar:)Arada sırada meydana çıkarıp oynatırsanız keyifle vakit geçirebilirler.

gunosari

Topları, gazoz kapaklarını ve daha bir çok şeyi halıların, koltukların altına atıp çıkarmak için bayağı bir çaba sarf ediyorlar gün boyu.Seveceklerini düşünüyorum.

gunosari

Aldım vallahi bakalım ne yapacaklar:)

kedilimadam

Hayırlı olsun:) Benim evde kedi nüfusu biraz kalabalık olduğu için oyuncaklar pek ilgi çekmiyor:) Sizinkiler sever umarım.

Breda

Basta ilgisini cekiyor sonra üzerine yatip uyuyor.. 8 seklinde olanini almiatim bende.. Yavru kediler icin daha ilgi cekici oluyor.. Ikinci kedimiz nasiplendi bizimkinden.. Ama o da arada bi..