Lavital Adlı Mama Var Acaba Nasıl Onu Tercih Etmek İstiyorum

NickiMe

La Vital adında mama var bilen varsa nasıl bir mama kedilerim için sağlıklı mıdır

4 CEVAP

tommyse

La Vital:

İşlenmiş Hayvansal Protein (%32 Tavuk), Mısır, Mısır Gluteni, Pirinç %10, Buğday, Tavuk Yağı, Hidrolize Hayvansal Protein, Kurutulmuş Maya, Bitkisel Lifler, Şeker Pancarı, Fruktooligosakkaritler (FOS) %0,6, Sodyum Klorür, Potasyum Klorür, Dikalsiyum Fosfat, Taurine 2400 mg/kg Yucca Schidigera %0,1, Prebiyotik Mannanoligosakkaritler, Beta Glukan.

içeriği bu şekilde işlenmiş hayvan proteini bulunuyor yani premium bir mama değil ama kötü mamada değil beni genelde mısır rahatsız eder mamalarda ama ekonomik açıdan alınabilir rotasyona eklenebilir ben nurti feline, sanabelle ve brit care rotasyonu yapıyorum eğer maddi açıdan bu mamalar alınamıyorsa; vital, felicia, my cat, brit premium, prochoise, cat chow gibi mamalar alınabilir.

Palyaco

Lavital kısır mamalar iyi normali kullanmadım sadece kısır olanı kullandim

kayaburcu

Ben kedim için kullanıyorum somonlu yavru kedi maması ve araştırdığımda içerik olarak temiz orta halli bir mamaydı diğer mamalar çok pahalı ne yazık ki ve kedimin sağlığı açısından da düşünerek almıştım o da severek yiyor

GzdeAkbuz

Hiç kullanmadim kedime ama duydugum kadariyla eski kalitesi yokmuş ben Pro Choice kullaniyorum başka Mera, Sanabelle, Advance,Nutri Feline, wildfull kitty life ,bozita ,scafiyy, appetite, optimeal, pets family, bunlara bakabilirisiniz