Sokaktan Köpek Sahiplendim Hasta Oldu :(

thedog

Sokaktan köpek sahiplendim 2 gün önce kulübe yapmamadım henüz o 2 gün yağmur yağmıştı ve tavukların kaldığı çitte kalıyordu bu gün hasta olmuş neden hasta olmuş olabilir

10 CEVAP

thedog

ayrıca köpek 3 aylık civarı gözüküyor

thedog

Yardımm

thedog

.......

Elifoo

Usutmus olabilir, onceden var olan bir hastaligi nuksetmis olabilir. Cok kucuk, keske evinize alsaydiniz. Vakit kaybetmeden veterinere gidin ne oldugunu bilemeyiz. Insallah ciddi bir sey yoktur

thedog

Elifoo biraz düzeldi kendi kendine biraz oynuyor

Elifoo

Oynuyor olsa bile siz yine de goturun veterinere. Ilk kontrollerini yaptirmistiniz dimi?

thedog

Daha yaptıramadım ama yaptırıcağım

Zynpclk8

Nasil su an durumu?

thedog

İyi

thedog

Sahibi varmış zaten aldı