Şok Sonrası Kedimde Sersemlik

Loraf

1.5 aylık kedim 4 gün önce veterinerimin dediğine göre gıda zehirlenmesinden şoka girdi 3 gün boyunca hareket etmedi felç olmuştu resmen sadece nefes alıyordu ilaçlar serumlar vitaminler verildi sürekli bugün kendine geldi ama yürürken dengesini kaybediyor sanki görmüyor gibi kafasını duvara çarpıyor duvara kafasını yaslayıp uyuyor ve sürekli bağırıyor o eski kedimden eser yok bu düzelir mi yoksa bir sorunu mu var?

4 CEVAP

Infernus

Kediniz şoka girmiş ve bu şok 3 gün boyunca sürmüş. Daha nasıl bir sorunu olabilirdi bilemiyorum gerçekten. Ölmediği için çok şanslısınız. Gıda zehirlenmelerinde şok son evredir. Veterinerinizin talimatlarına harfi harfine uyunuz. Neden zehirlendiği düşünülüyor? Hangi gıda veya ne tür bir zehir?

Loraf

Lütfen yardımcı olur musunuz

Loraf

Mamadan kaynaklı olabilir dedi ama sürekli kullandığım mamaydı ve şoka girmeden bir gün önce mantardan dolayı aşı yaptırmıştık ben ondan kaynaklı olduğunu düşünmüştüm