Kedim Kumunu Yemeye Başladı

Fisun8

13 yaş erkek kedim kabızlık için sormuştum sorun çözüldü çok şükür ama bir kaç gündür tuvalet kumunu yediğini gördüm ve aşırı iştahlı bir kedi olmasına rağmen kuru mama yemeyi reddediyor royal kısır kedi maması yıllardır yediģi mama...şimdi yüzüne bakmıyor bende aç kalıyor diye yaş mama veriyorum iştahla yiyor ama bayılarak yediği kuru mamasına gitmiyor iştahlı kedim ve kilo kaybetti bu süreçte..tüm aşıları tam genel durumunda hasta gibi değil ama kilo kaybediyor....vete götüreceğim tabiki ama kuru mama reddi ve tuvalet kumu yemeye başlamasına dair fikri olan arkadaşlara sormak isterim....

2 CEVAP

Rikeha

Yaşınında getirdiği bir takım sindirim ve boşaltım sistemlerinde rahatsızlık oluşmuş olabilir. Anemisi ve vitamin eksikliği varsada kum yiyor olabilir.

Jdjs

Benim kedimde öyle veterinere sorun vitamin eksikliği ve anemiden oluyormuş çam paledi kum deneyebilirsiniz bizde bir türlü engel olamadık