Dişi Kedi Kısırlaştırılmazsa Ne Olur?

Donesylms

Sizce kısırlaştırmasam sorun olur mu. Ama ciftlestirmicem. Sizce?

5 CEVAP

tengrist

sürekli kızgınlığa girecek vajinal akıntıları içeride yumurtalık ve rahim iltihaplanmalarına sebep olacak. üreyemediği ve tercih edilmediği için kendini çok kötü hissedip depresyona girecek ve davranış bozuklukları göstermeye başlayacak, onun haricinde tümör, rahim yumurtalık kistleri, kanser, meme kanseri ve meme tümoru gibi tehlikelere açık olacak ve çiftleşemediği için aşırı stres yapması sebebiyle yakalanma ihtimali de çok yüksek olacak. ,özellikle doğada aktif olduğu saatler gece saatleri olduğu için siz uyurken yüksek sesle durmadan bağıracak ve etrafa koku bırakmaya başlayacak. ne olur sorusunun cevabı bunlar, takdir sizin. yarın bir gün kedinizi karın kramplarıyla acile götürüp rahim kanseri olduğunu öğrenmek istemiyorsanız kısırlaştırın siz de rahat edin o da.

Donesylms

@tengrist Ayyy . Kesi kısırlaştırma yaparım o zaman. Teşekkür ederim 🥰

Donesylms

@tengrist Ayyy . Kesi kısırlaştırma yaparım o zaman. Teşekkür ederim 🥰

Donesylms

@tengrist Ayyy . Kesi kısırlaştırma yaparım o zaman. Teşekkür ederim 🥰

tengrist

Rica ederim ne demek, şimdiden geçmiş olsun.♥