Kedim 2 Gündür Uğramıyor

doğduğu günden bu yana kapımın önünde mamasını suyunu ve evini koyduğum hemen hemem hergün eve aldığım kucağımda saatlerce uyuyan 1.5 yaşındaki erkek kedim 2 gündür hiç uğramadı gece kalkıp baktım gene yok ilgi seven bir kedi bana çok bağlı anlayacağınız normalde dibimden ayrılmaz ama şuana kadar hiç çiftleşmedi daha doğrusu denedi ama beceremedi bu sebeple dişi kedi aramaya gittiğini düşünüyorum. sizce çiftleşmek için gitmiş olabilir mi veya dişi kedi aramaya gittiyse yemek için uğramaz mı?

4 CEVAP

muratt_dgn

büyük ihitmal çiftleşmek için gitmiştir gelir birkaç güne bence mamayı da sağdan soldan bulup yiyodur büyük ihtimal

Emirrckr

Aslında tam kızgınlık dönemleri değil ama kediden kediye değişebiliyor.
Etrafta yeterince dişi kedi yoksa arayışa çıkmış olabilir ve evet erkek kedilerin kızgınlık döneminde gözü döner,bilakis sokaktakiler uykuyu,yemeği her şeyi geri plana atar ve bulduğu dişi kediyle çiftleşmek için elinden gelen her şeyi yapar.

hala geri dönmedi :(

Emirrckr

Bakalım bekleyin,belki birkaç güne geri gelebilir.
Umarım başına bir şey gelmemiştir.