Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Dilaysaatci

Arkadaşlar merhaba. Şu an kızım hamileliğinin son haftasına girdi ve maması bitti doğum sürecinde ve Doğum sonrası ona en iyi gelicek mamayı almak istiyorum en son acana puppy mamayı kullandım ama çok sevmedi. Önerebiliceğiniz en iyi mama nedir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

6 CEVAP

eltarcin

Orijen Freeze-Dried ve (normal) Orijenler olabilir. @halemscatss dediğini uygulayıp da minik cana ve hem cinslerine işkence etmeyin lütfen.

halemscatss

royal canin ve proplan gibi mamalar kullanabilirsin...

Dilaysaatci

N&D kuzu etli yaban Mersinli puppy mama aldım sorun olmaz umarım

halemscatss

acaba bunun neresi işkence kedim doğum yaptıktan sonra proplan kullandım gayette iyi oldu 4 yıllık bi veterinere karışmamalısınız.

KediliBaba

50 yıllık veteriner yanlış bir şey söylüyorsa o doğrumu olur halem?
Proplan kullandın peki neden birileri öyle dedi diye bir gün içeriğini kontrol ettinmi sorguladınmı?

KediliBaba

Bence mama seçerken ve tavsiye ederken içerik konuşun.Soruyu soran cevap verenden daha şuurluymuş Allahtan.