Kedimi Dalinle Yıkarsam Zararı Olurmu?

Ilovecatsss

Arkadaşlar kedilerin yıkanmaması gerektiğini biliyorum ama sokağa kaçtı bugün ve bulduğumda aşırı pisti yani kendi diliyle temizleyemeyeceği kadar pis olduğunu düşünüyorum, evde kedi şampuani vardı çok küçük minik bir kutu ama 4 ay önce yine benzer bir durumla karşılaştığım için o minik kutuda bitmiş, evde bebek şampuani var dalin, dalin ile yıkasam bir sorun olurmu? Eğer ciddi anlamda pis olmasaydi sormazdim kendi diliyle temizleyebileceği birşey değil ama.

1 CEVAP

Mirabonibon

Evet zaten eğer kedi şampuanı yoksa bebek şampuanıyla yıkanır benim kedimde mangal yaptığımız yerin içine girip baştan aşağı simsiyah olmuştu bende dalinle yıkamıştım