Erkek Kedi Kısırlaştırmaa

chromatica

merhaba dün öğle saatlerinde erkek kedimi kısırlaştırdım sabaha kadar uyumadım kendine gelene kadar bugun çok şükür kendine geldi düzgünce yürüyor mamasını yiyor suyunu içiyor ama gözleri bayık gibi bakıyor bu sanırım 1 hafta daha devam eder. benim takılı kaldığım şey testisleri hafif kalmış gibi sanki yani nasıl desem önceki gibi kocaman değil ama yine de küçük sallanan bir şey var bu normal midir bir de önerileriniz varsa seve seve dinlerim

3 CEVAP

IIREMMM

geçmiş olsun,evet normal , operasyonla birlikte testisler bulundukları keseden açılan kesikle çıkarılır,kese tamamen alınmaz,kesenin içindeki testis tamamen çıkarılır.Kese bu sebeple küçülür ama tamamen yok olmaz.

78kedi78

Bende yakın bir

78kedi78

Ben de yakın bir tarihte kendimi kısırlaştırdım ve bendede aynısı verdı veteriner bana crystalin adlı bir ilaç verdi onu bir hafta boyunca ameliyat olduğu yere sıktım