Belediyeye Kuduz Asisi Yaptirilir Mi

livicarmen

kuduz asisini belediyeye yaptirmak dogru bir karar mi sizce gecen senede oraya yaptirdik ama hala supheliyim bu senede yaptirsam mi diye kararsizim bilgisi olan bilgilendirebilir mi

2 CEVAP

78kedi78

Şimdiye kadar hiç veterinerde yaptırmadı bende hep tarım il müdürlüğüne gittim

kedimin biri 4 diğeri 2 yaşında. bunca zamandır henüz veterinere kuduz aşısı yaptırmadım. tarım il ve ilçe müdürlüğüne gittim hep. karneye aşı adını yazıyorlardı, yaptıkları aynı aşı! sizi çelişkide bırakan nedir merak ettim