Acilll Kedimin Ağzındaki Kahverengi Lekeler

leolenslimon

Bi süredir kedimin ağzında ve burnunun içinde kahverengi siyah tonlarında leker var bunların çoğaldığını fark ettim ama bakmama izin vermiyor. Bi zararı var mı neden olur nasıl geçer veterinere götürmeli miyim bilgisi olan var mı

4 CEVAP

Mini2019

Fotograf çekebilir misiniz

tengrist

endişelenecek bir durum yok sarman kediler lentigoya yatkın oluyorlar ufak ufak başlayıp yaşlandıkça artıyor eğer leke şeklindeyse problem yok bölgede kabarıklık varsa hekim bir görsün derim. onun haricinde konuyla alakasız ama kullandığınız mamayı değiştirin bence kedinizin dişlerine iyi gelmiyor

leolenslimon

Çok teşekkür ederim nd ocean royal sensitive hills ton balıklı kullandık hepsi tüy dökümünü arttırdığı için bıraktık şuan brit care hairball kullanıyoruz vetimiz dişleri için malt verdi ama onu da yemiyor mama olarak diş konusunda özel bi mama varsa önerilere açığım kısır üç yaşında