Lütfen Cvp Veren Birileri Çıksın Acilllll

Linbonrick

2 haftalık bebişler annesiz kaldı ne kadar kedi süt tozu içmeleri gerek sıcak su torbası koydum ama ne kadar beslenirler tuvaletlerinide yaptırdım annelerini çok çağırıyorlar başka ne yapmam gerek lütfen cvp yazın

5 CEVAP

2 saatte bir beslenmeleri gerekiyor ya süt icirmeden tuvalete çıkıyorlar yada süt içtikten 15-20dakika sonra yaptırmanız gerekiyor

Linbonrick

Ne kadar süt içmeleri sağlıklı

Benim bildiğim kadarı ile minikler sizin verdiğiniz sütten ağızlarını çekene kadar vermeniz gerekiyor, sanırım belli bir ölçü yok kedinin doyması yeterli.

Gofretben

ben kendi kızımı 2 haftalıkken sahiplendim süt tozu kabının arkasında ne miktarda veriliceği yazıyor yardımcı olacağım şeyler varsa bana yaz cevap veririm