Kedim Az Önce Kusdu Ve Siyah Bişey Çıkartı

78kedi78

Az önce kedim kustu ve yediği mama ve Siyah ete benzeyen bir şey çıkarttı yani ellediğimde yumuşak bir şeydi lütfen biri acil bana yardım edebilir mi 🙏🏻

8 CEVAP

aslihan_e

Pıhtılaşmış kana benziyor, ben olsam veterinere inceletirim. Öncesinde hasta olsa, kusmalar olsa zaten çok riskli bu durum ama durduk yere bir kere kustu sanırım. Bence bir an önce götürün veterinere, belki başka bir şey ama ne olur ne olmaz

Suraemir

Siyah mı kediniz tüy olabilir mi? Durumu iyi mi şuan birşey de yutup kusmuş olabilir

78kedi78

Gece tekrar kustu bugüm bi veterinere göstürcez umarım kötü bişeyi yoktur

Catsnbirb

elinizde ezdiğinizde koyu kahve kan gibiyse iç kanama da olabilir. veterinere götürün onlar daha hızlı teşhis koyar

78kedi78

Kedimin tüyleri gri şu an durumu iyi ama yinede bi veterinere götürmekte fayda var

Helincgr

Tüy yumağı olabilir mi

tengrist

Son durum nedir?

yaaamur

merhabalar çok üzüldüm böyle bir talihsizlik yaşamanıza ben böceğe ve pıhtılaşmış kana benzettim nedense, kedinizin son durumu nasıl?